Radionice smijeha, poskoka od lavande, svirke i pjesme
Autor: Josip Kačunić, 4. 5. 2022.

Naši četvrtaši spretni su i snalažljivi, pametni i dragi. Njihova učiteljica Dubravka Lučić itekako može biti ponosna. Na radionici izrade poskoka punjenih lavandom na kojoj se spretnošću i motivacijom posebno istaknuo Gašpar Franušić, a čija je autorica pedagoginja Ivana Penjak Kasavica, pokazali su svoje umijeća suradnje, šivanja i vezenja.

Na radionici smijeha pokazali su nam da je smijeh doista najbolji lijek i divan recept za mir u svijetu, a na glazbenom održanom u suradnji stručne službe i profesorice glazbenog Nensi Brlek pokazali su se talentom za klavijature i naučili divnu staru dječju pjesmu Zdenke Vučković čiji tekst objavljujemo u cijelosti i pozivamo vas da pjevate skupa s nama.
I.P.K.

Dani

Dani, dani
da l´ mogu bit´ kao sni