Podržimo naše četvrtaše!
Autor: Josip Kačunić, 6. 6. 2021.

Učenici 4. razreda uz mentorstvo učiteljice Nataše Pasković prijavili su se na festival učeničkih igrokaza POZOR! Plivamo na sceni 10 u organizaciji dječjeg kreativnog centra DOKKICA. Zajednički su pripremili igrokaz pod nazivom "Jutro mravlje kraljice", autorice Nade Zidar-Bogadi dok je učenik Josip Burić nastupio s monologom "Kako sam zbog jedne zadaće zavolio školu". Iako je prvotni plan bio zamišljen da se festival održi uživo na kazališnim daskama zbog situacije s koronavirusom odlučeno je da se ipak održi u online okruženju od 7. do 11. lipnja.

Virtualna pozornica Dokkice na kojoj će se moći gledati snimke igrokaza nalazi se na sljedećoj poveznici:

Jedna od nagrada koja će se podijeliti na ovom festivalu bit će i NAGRADA PUBLIKE, odnosno najgledaniji video igrokaza će je osvojiti. Stoga pozivamo sve učenike, roditelje, nastavnike, posjetitelje mrežnih stranica OŠ Slano da podržimo naše četvrtaše u osvajanju i ove nagrade. Gledajući realno, koliko su truda i ljubavi uložili u pripremanje igrokaza kao i snimanje istog svakako zaslužuju našu podršku. Link njihovog nastupa (koji bi trebao biti objavljen 7.lipnja na gore spomenutoj internetskoj stranici) nastojte dijeliti po svim društvenim mrežama  svojim prijateljima i poznanicima, pozivajući i njih na daljnje dijeljenje i podršku. Sretno četvrtaši!!!! (više o Festivalu vidi u Prilogu)

Priloženi dokumenti:
Upute_za_pracenje_Festivala_DOKKICA(1).pdf (220.85 KB)