Predavanje o energetskoj učinkovitosti u OŠ Slano
Autor: Josip Kačunić, 26. 3. 2015.

U organizaciji  Županijske razvojne agencije DUNEA i OŠ Slano u četvrtak 26. ožujka, predstavnici spomenute Agencije održali su učenicima starijih razreda i učiteljima OŠ Slano predavanje o energetskoj učinkovitosti i iskorištavanju obnovljivih izvora energije.Budući da je OŠ Slano Eko-škola i da su učenici već poprilično upoznati s ovom tematikom, aktivno su sudjelovali postavljajući pitanja i naravno, odgovarajući na postavljena pitanja predavača.

Oni koji su pozorno slušali i gledali prezentaciju na temu, uvjerili su i sebe i predavače kako su  o ovoj temi već poprilično informirani, a oni kojima je šesti sat     (vrijeme predavanja) već i onako bio previše, o ovoj tematici će se informirati usput  kroz život , jer  je sve o čemu je govoreno i onako naša budućnost, bez obzira koliko takvu željeli prihvatiti ili ne.

Ljilja Šimunović