Predavanje o važnosti očuvanja oceana i mora
Autor: Josip Kačunić, 14. 4. 2015.

Dana, 14. travnja 2015. godine u prostorijama naše škole održano je predavanje za učenike 4., 5., i 6. razreda na temu "Oceani, mora i važnost njihova očuvanja". Predavačica je bila gospođica Ana - Marija Bianki. Kako smo Eko-škola ovo predavanje nam je bilo od velike koristi.

Predavačica nam je na zanimljiv način ukazala na raznolikost života koji se nalazi u vodama oceana i mora te potrebu zaštite istoga.

Učenici su tijekom izlaganja bili veoma znatiželjni, pozorni, a na kraju i oduševljeni sa dobro uloženim vremenom. Kroz samo izlaganje učenici su iskazali i veliko znanje iz ove tematike iz čega se moglo iščitati kako smo na dobrom i pravom putu u smislu stvaranja ispravne ekološke svijesti.

Još jednom veliko hvala našoj predavačici Ana - Mariji kojoj želimo svaki uspjeh u onome što je odabrala za svoje životno zvanja!

Foto: