Zaštitimo naše more!
Autor: Josip Kačunić, 20. 4. 2015.

U petak, 17. travnja 2015. godine u OŠ Slano održano je još jedno predavanje o zaštiti oceana i mora koje je vodila gospođica Ana - Marija Bianki. Ovog puta su slušatelji predavanja bili učenici 1., 2. i 3. razreda. Samo predavanje je bilo veoma zanimljivo i dobro prilagođeno dobi učenika.

Učenici su se vrlo rado uključivali u rasprave kroz brojna pitanja i komentare pokazavši da su o svemu podosta informirani. Na kraju su došli do zaključka kako će se još više truditi oko očuvanja čistoće našeg predivnog Jadrana koji nas svakog ljeta svojim rukama pozlaćenog plavetnila priziva izazivajući u nama uvijek onaj predivni osjećaj radosti i razigranosti. Važno je da taj biser očuvamo i predamo kasnijim generacijama koje će nam zbog toga biti itekako zahvalne.

Na kraju predavanja Eko-kordinator Eko-škole Slano Josip Kačunić se u ime svih prisutnih zahvalio gospođici Ana - Mariji Bianki što se tako rado odazvala doći i održati nam tako lijepa predavanja uručivši joj pritom mali simbolični poklon.

Foto:

U prilogu za one koji su zainteresirani imate prezentaciju samog izlaganja koju možete pregledati.

Priloženi dokumenti:
Prezentacija_OS_Slano.pptx (2.97 MB)