Obilježen Dan kravate u OŠ Slano
Autor: Josip Kačunić, 18. 10. 2017.

U srijedu, 18. listopada 2017. godine, obilježili smo u sklopu Eko-škole Dan kravate. Učenici su s radošću i ponosom stigli u školu noseći oko vrata kravatu, taj predivni, odjevni modni dodatak po kojem su Hrvati poznati po cijelom svijetu. Naravno, pritom moramo pohvaliti i zahvaliti roditeljima koji su se pobrinuli da svatko dođe s kravatom.

Podsjećamo  sve, kojima je promakla ta činjenica, da je Hrvatski sabor 2008. godine proglasio 18. listopada kao Dan kravate.

U sklopu obilježavanja Svjetskog dana kravate učenici nižih razreda su svojim likovnim radovima uredili pano na ovu temu.

FOTO: