EKO AKTIVNOSTI DRUGAŠA
Autor: Josip Kačunić, 27. 4. 2018.

Početak proljeća i mjesec ožujak je u 2.razredu  potaknuo učenike i na razmišljanje o prirodi , njezinim ljepotama i potrebi za njezinim  očuvanjem.

Na satu likovne kulture slika se na temu „Čuvajmo pitke vode“ za natječaj Eko-omblića.  Informiramo se i kako naša lijepa zemlja Hrvatska ima veliko bogatstvo-dovoljno pitke vode. Vesele nas 1. i 3. mjesto i simbolične nagrade naših prijatelja Dore Kunice i Mateja Kmetovića.

U mjesecu travnju razgovaramo o planetu Zemlji.

U okolišu škole sijemo i sadimo.

E, sad čekamo! Nametnula se misao : „Kako posiješ, tako ćeš i požnjeti!“ I  plodove majke Zemlje i  u obiteljima potomke svoje i u školi djecu tj. naše mlade i potencijalne učenike. Uz obilje brige, ljubavi i truda nadamo se dobrom urodu!

K. Falkoni , učiteljica

Idi u FOTO-GALERIJA