Izrada instrumenata od otpada
Autor: Josip Kačunić, 10. 6. 2018.

Učenici prvog razreda uz malu pripomoć njihove učiteljice Nataše Pasković izradili su od otpada instrumente. Cilj realizacije ovog projekta bila je prijava na ekološko edukativno-glazbeni natječaj „Reciklasičari za ljepšu našu“, koji se organizirao sa strane Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost te u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša i energetike.

Iako naši mali prvaši nisu osvojili nikakvu nagradu ipak su svojim ekološkim nastojanjem i brigom za zaštitu okoliša osvojili naša srca. Svima su nam svojim pjesmom i svirkom odaslali poruku potrebe pravilnog odlaganja i recikliranja otpada.

Idi u FOTO-GALERIJA